مصاحبه با هریس فالکنر: خبرنگار کانال فاکس نیوز

مصاحبه با هریس فالکنر: خبرنگار کانال فاکس نیوز

هریس فالکنر

هریس فالکنر تهیه کننده‌ی سریال کمدی Outnumbered و برنامه‌‌ی خبری روزانه‌ی Outnumbered Overtime در کانال فاکس نیوز(Fox News) در شهر نیویورک است.

فالکنر یکی از خبرنگاران فاکس نیوز است که به عنوان تنها زن سیاه پوست با کمک برنامه‌ی روزانه‌ی شبکه‌ی خبری خود توانسته در رتبه بندی از لحاظ پربیننده ترین برنامه‌ها صعود کند.

هریس فالکنر

هریس فالکنر عضو شورای تنوع و گنجایش شبکه(Diversity and Inclusion Council) و نویسنده‌ی کتاب ۹ قانون تعهد(۹ Rules of Engagement) راهنمای نظامی بریتانیا برای زندگی و موفقیت است.

هریس فالکنر در مورد موفقیت خود در زندگی می‌گوید: موفقیت من اجتناب ناپذیر است.

در ادامه برای آشنایی با ۹ نکته‌ای که به هریس فالکنر پتانسیل کاری‌اش را یادآوری می‌کند، با سایت همیشه به روز ثروت به روش مجید صدر با ما همراه باشید.

با دقت به نگرش جهان اطراف مشغول هستم

هریس فالکنر می‌گوید:

تشنگی برای ملکه‌ای که به دنبال ارتباط است، ذاتی است. من فکر می‌کنم که این یک جهان کوچک از چگونگی همه‌ی ماست. بدیهی است، اما همه در جستجوی ارتباط هستند.

این جهان یک ترکیب جالب از آنچه که در مورد افراد دارای مقامات بالا از نظر ما بسیار جذاب است و آنچه که همیشه برای ما قابل درک نیست و شاید از آنها متنفر باشیم.

هریس فالکنر

جمله‌ی مورد علاقه‌ی هریس فالکنر

من همیشه بسته به آنچه که برای ادامه‌ی حرکت به جلو نیاز دارم، باید انعطاف داشته باشم. همیشه یک جمله‌ی شیرین به من می‌گوید: “موفقیت من اجتناب ناپذیر است.”

هر روز و به طور مداوم، خوب است که پتانسیل‌های ما به خودمان یادآوری شود! این نقل قول همیشه کیف پول انرژی من برای یک هفته بوده است.

راز سلامتی هریس فالکنر

در داخل و خارج از منزل آب بنوشید. من هر روز زیتون تازه می‌خورم. همچنین روغن زیتون را به پوست خود نیز می‌مالم.

بزرگترین درس برای قدرت بخشیدن به رشد هریس فالکنر

بزرگترین درس برای قدرت بخشیدن به رشد من، رها کردن قدرت یکپارچگی بود. این در کتاب جدید من یک قانون است.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   زندگی نامه وین دایر

یکپارچگی یعنی کارهایی که شما انجام می‌دهید، زمانی که هیچ کس شما را تماشا نمی‌کند. این بخشی از شخصیت ماست که کمک به دیگران را انتخاب کنیم، زمانی که آنها نمی‌توانند چیزی بیش از یک گروه کاری خوب به ما ارائه دهند.

این حس همچنین فداکاری برای رسیدن به جاده‌های بزرگ است. وقتی که ما آن را می‌بینیم، تصمیم‌های سختی می‌گیریم و به آنها چنگ می‌زنیم و مردم به ما کلمه‌ها و معنای آنها را می‌دهند.

آینده چگونه خواهد بود؟

تمرکز من برای برقراری تعادل بین فرزندان و ازدواج من همراه با کار رویاهای من است. داشتن برنامه‌ی تلویزیونی در هر روز یک رویای عظیم من است. در عین حال تمرکز دائمی من بر روی تعادل شغل رویاهایم با زندگی خانه است.

هریس فالکنر

اگر احساس خستگی ‌کنم چه کاری انجام می‌دهم؟

اگر احساس خستگی کنم، بلافاصله فعالیت خود را کم می‌کنم، بر تنفس خود تمرکز می‌کنم و قدم می‌زنم. من در واقع زیاد قدم می‌زنم. شوهر من می‌گوید: من طوری قدم می‌زنم که انگار برای قدم زدن به من پول پرداخت می‌شود!

بهترین ابزار کاربردی که در زندگی‌ام به کار می‌برم

من همیشه از ویژگی یادداشت صوتی در گوشی موبایل خودم استفاده می‌کنم، چرا که به این روش می‌توانم تعداد زیادی از مسائل را در حین این که عجله دارم یادداشت کنم.

من این کار را برای کتابم انجام دادم و واقعاً مفید بود. این ویژگی یکی از امکانات گوشی‌های همراه است که اگر فردا به طور ناگهانی ناپدید شود، من بدون آن خیلی معطل خواهم ماند.

بهترین لحظه‌ی زندگی‌ هریس فالکنر

بهترین لحظه‌ی زندگی‌ام وقتی بود که همسر خوش تیپم از من درخواست ازدواج کرد. من در صحن کلیسا ایستاده بودم. او به چشمانم نگاه کرد و گفت: “در این لحظه با من زندگی می‌کنی؟!” چون او می‌داند که من دوست دارم همیشه برنامه‌ریزی کنم و بعد کاری را انجام دهم، او مرا برای زندگی در آن لحظه ‌خواست!

منبع: success

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x