چگونه می‌توان یک عضو خوب در یک تیم شد؟

چگونه می‌توان یک عضو خوب در یک تیم شد؟

تیم

کار تیمی برای موفقیت کلی ضروری است

کار تیمی برای بسیاری از کارها مهم است. چه کار گروهی به عنوان یک کارمند یا به عنوان یک عضو تیم با خانواده و بچه‌ها. اگرچه کار در تیم‌ها اغلب چالش برانگیز است، اما می‌تواند بسیار جالب هم باشد.

ارتباط بسیار عالی هنگامی که به کار گروهی مطلوب می‌آید، بسیار مهم است. اهمیت زیادی دارد که با تیم خود ارتباط برقرار کنید.

صحبت کردن با دیگر اعضای تیم به طور مستقیم اگر مشکلی با آنها دارید، کلیدی است. تیمی که اعضای آن با هم نمی‌توانند ازتباط برقرار کنند، بهتر از بسیاری از کارگران مستقل نیست.تیم

ارتباط مؤثر می‌تواند عملکرد کلی تیمی را بهبود بخشد و سرعت تکمیل وظایف را افزایش دهد. در ادامه‌ی مطلب با ما با سایت همیشه به روز «مسیر ثروت به روش مجید صدر» همراه باشید.

روش‌های بیشتری برای بهبود کارایی شما به عنوان یک تیم عبارتند از:

اگر سهم خود از یک پروژه را کامل کردید در حالی که دیگر اعضای تیم‌تان هنوز کار می‌کنند، از آنها بپرسید که آیا شما می‌توانید به آنها کمک کنید.

در صورتی که نتوانید در مهلت در نظر گرفته شده کار خود را تحویل دهید، معذرت خواهی خود را برای شکست به گروه برسانید، وقتی کار سهم شما آماده شد به آنها اطلاع دهید، سپس مطمئن شوید که وظیفه بعدی خود را با مهلت جدید تکمیل خواهید کرد.

دیگر اعضای تیم‌تان به شما احترام بیشتری نسبت به شما قائل خواهند شد اگر، شما مسئولیت اشتباهات خود را بجای انداختن سرزنش بر روی دیگران بر عهده بگیرید.

هنگامی که پروژه ای که در حال کار بر روی آن هستید در حال بحث است، به پیشنهاداتی که اعضای تیم‌های دیگر می‌دهند، توجه جدی کنید. با نگاهی به ایده‌های مختلف علاوه بر آنچه خود شما می‌گویید، در مورد آنچه اشخاص دیگری می‌گویند کنجکاو هستید.

هیچ شخصی به طور فردی صاحب آن نیست. مهم است که هر عضو تیم می‌تواند بخش خاصی از پروژه را داشته باشد. وقتی که هر عضو تیم مالکیت دارد، بیشتر احتمال دارد که هر یک از اعضای هر کاری که لازم است برای اطمینان از موفقیت پروژه انجام دهد.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   چگونه یک فرهنگ متعادل برای همه کارمندان ایجاد کنیم؟

تیم

اهداف واضح را تنظیم کنید و بگوئید که هر فرد باید کمک کند. اگر شخص دیگری در تیم شما مهارت‌های بیشتری برای به دست آوردن بخشی از کار داشته باشد، انعطاف پذیر باشید و تغییر نقش را در نظر بگیرید.

روحیه‌ی تیم خود را بالا نگه دارید و مطمئن شوید که آنها به طور مداوم به سمت موفقیت حرکت می‌کنند. آنها را در مورد هدف مشترک آنها هیجان زده کنید، به جای اینکه هر فردی به اهداف فردی خود برسد.

تیم مسئولیت پروژه را در صورتی احساس خواهد کرد که همه اعضا با هم کار کنند، تا اهداف و مهلت‌های مختلف را برای مراحل مختلف تعیین کنند.

  1. به طور مرتب به یکدیگر بپیوندید تا ببینید چه پیشرفتی صورت گرفته است.
  2. در صورت نیاز، شغل‌ها را در میان اعضای تیم حرکت دهید.
  3. هر عضو تیم‌تان باید به تضمین صحت برای اطمینان از اتمام کار درست و به موقع مشارکت کنند.

کار خوب تیمی‌ در خانواده‌ها و همچنین در کسب و کار حیاتی است. به جای توجه به نیازهای فردی خود، بچه‌ها باید یاد بگیرند که به نفع یک گروه بزرگتر همکاری کنند. اگر بچه‌ها در اوایل زندگی کار تیمی خوب را یاد بگیرند، احتمالا وقتی بزرگتر شدند اعضای تیم بهتری خواهند بود.

این تکنیک‌های کار تیمی را عملی کنید. قبل از اینکه زیاد طول بکشد، خواهید دید که تیم شما بهتر همکاری می‌کند و موفق‌تر است، هم در محل کار و هم در خانه.

منبع: exceptionalmag

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x