چگونه زندگی خود را ارتقا دهید؟

چگونه زندگی خود را ارتقا دهید؟

ارتقا

راه‌های کوچک برای ارتقا درآمد

چگونه می‌توانید زندگی خود را ارتقا دهید؟ آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید از بازی در اقتصاد مدرن پیشی بگیرید؟ به احتمال زیاد، شما احساس می‌کنید که با توجه به درآمد ماهیانه خود هزینه‌های بالا نداشته‌اید. اما به نظر می‌رسد که شما خیلی سریع پول‌تان را خرج می‌کنید و ولخرج هستید. در ادامه با ما با سایت «مسیر ثروت به روش مجید صدر» همراه باشید.

اگر نمی‌توانید حقوق و دستمزد بیشتری را به دست بیاورید، پس چگونه می‌توانید وضعیت مالی خود را ارتقا دهید؟ چرا، شما می‌توانید خودتان را ارتقا دهید! هنگامی که به نظر می‌رسد ممکن است با یک سقوط مالی مواجه شوید، بهترین کاری که باید انجام دهید این است که چند مرحله عملی را انجام دهید:

  1. هزینه‌های خود را کاهش دهید. بدیهی است که پایان دادن به خرید، اولین کاری است که انجام می‌دهید، عاقلانه است که هزینه‌های خود را کاهش دهید.
  • پرداخت برای تلویزیون و حق بیمه بسته‌های تلویزیون، نمونه‌هایی از هزینه‌های معمولی است که اکثریت مردم می‌توانند بدون آن زندگی کنند. در صورت استفاده از یک آنتن، بدون هیچ مشکلی می‌توانید تمامی نمایشهای تلویزیونی مورد علاقه‌ی خود را مشاهده کنید. اگر گوشی همراه دارید، خط گوشی ثابت خود را لغو کنید. و با استفاده از برنامه بودجه ماهیانه، اکثر ارائه دهندگان کمترین هزینه‌ها را پیشنهاد می‌کنند.
  • اگر سگ دارید، چند کار برای کاهش هزینه‌های حیوان خانگی شما وجود دارد. یاد بگیرید که چگونه موهای پت خود را پیرایش کنید، بنابراین شما مجبور نیستید که پت‌تان را برای پیرایش به بیرون ببرید و هزینه کنید. به Petsmart و یا سایر فروشگاه‌های بزرگ برای خرید مواد دافع کک بروید، نه دفتر دامپزشک. راه دیگری برای خرج پول کمتر، خرید مواد غذایی حیوان خانگی خشک را به جای غذای قوطی کنسرو ترجیح دهید.
  • شستشوی لباس‌های خودتان یک راه غیر معمول برای صرفه جویی است. بسیاری از خانوارها تنها به خشکشویی ۱۰ تا ۲۰ دلار در ماه می‌پردازند. شما می‌توانید با مقدار کمتر مواد شوینده را بخریدو کمتر از دو دلار هزینه کنید.

ارتقا

  1. شروع به صرفه جویی بیشتر کنید. هر دلار که به هزینه‌های ماهانه‌ی شما خرج نمی‌شود، باید پس انداز کنید. البته شما برای خرید وسایل وسوسه خواهید شد. اما به یاد داشته باشید که هر مقدار پولی که در حال حاضر پس انداز می‌کنید، پولی است که در آینده برای شما چند برابر خواهد بود.
  • پس انداز کردن را به هزینه‌های ماهانه‌ی خود اضافه کنید. آیا شما نمی‌توانید مبلغ اجاره یا رهن ماشین خود را پرداخت کنید، پس چرا این کار را برای پس انداز خود انجام نمی‌دهید؟

ممکن است شما بتوانید ۲۰۰ دلار در ماه صرفه جویی کنید، اگر از راهنمایی‌هایی که در بالا توضیح داده شد استفاده کنید، این مبلغ به مبلغ ۲۴۰۰ دلار در سال خواهد رسید. چگونه ممکن است ۲۴۰۰ دلار اضافی زندگی شما را ارتقا خواهد داد ؟ اگر شغل‌تان را از دست داده یا با یک مشکل پزشکی اورژانسی مواجه شده‌اید و یا هزینه‌ی تعمیر خودروی خود را پرداخت نکرده‌اید، این پول می‌تواند به شما کمک کند.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   آوردن بچه‌ها به کلاس درس می‌تواند مادران دانشجو را از درماندگی نجات دهد

به چه دلیلی پس انداز مهم است؟

صندوق پس انداز ماهیانه هر ماه به اندازه‌ی پرداخت اجاره، پرداخت ماشین یا پرداخت قبوض و یا خرید مواد غذایی برایتان مهم است. اگر شما یک شبکه‌ی امنیت مالی ندارید، احتمال دارد که فرار از یک چک برگشتی به بعدی برای آینده قابل پیش بینی باشد.

با افزایش موجودی حساب پس انداز شما دغدغه‌ی ساعات کار بیشتر برای به دست آوردن درآمد بیشتر نخواهید داشت. در حالی که اکنون توانایی زندگی را به سادگی دارید، همچنین می‌توانید هر جنبه‌ای از زندگی خود را هر زمانی که تصمیم گرفتید، ارتقا دهید.

داشتن طرح پس انداز به منظور ارتقا در زندگی

تصمیم بگیرید که استراتژی‌های صرفه جویی در پول را اجرا کنید و علاوه بر صرفه جویی ماهانه در هزینه‌های خود، ۷۵ درصد از درآمد قابل استفاده خود را به پس انداز خود اضافه کنید. بری این کار باید یک طرح پس انداز برای خودتان تعریف کنید. به عنوان مثال اگر بتوانید همت کنید و مخارج خود را به ۱۵۰ دلار کاهش دهید و درآمد ماهیانه شما ۹۰۰ دلار باشد، می‌توانید هر ماه مبلغ ۷۵۰ دلار به حساب پس اندازتان اضافه کنید.

اگر این کار را فقط برای ۱۲ ماه انجام دهید، تا پایان سال شما مبلغ ۹۰۰۰ دلار خواهید داشت. اگر برای پنج سال انجام دهید ۴۵۰۰۰ دلار اضافی ذخیره خواهید کرد. پس از ۱۰ سال، شما ۹۰۰۰۰ دلار، و همچنین درآمد حاصل از سود پولتان را خواهید داشت! در نتیجه زندگی شما ارتقا خواهد یافت.

ارتقا

برنامه‌ای که در بالا توضیح داده شده، درآمد ماهیانه‌ای به مبلغ ۲۰۰ دلار را به شما ارائه می‌دهد. اگر چه ۲۰۰ دلار ممکن است مقدار پول کمی به نظر می‌رسد، اما برای سرگرم کردن خانواده‌ی سه نفره، به نظر می‌رسد کافی باشد. اگر فعالیت‌های ارزان و یا رایگانی پیدا کنید که کمک به کاهش هزینه‌های سرگرمی را کند.

شما نیاز به صرفه جویی در هزینه‌ها دارید. اما آیا می‌خواهید این کار را برای ۹۰۰۰ دلار درآمد قابل استفاده انجام دهید؟ اگر ۹۰۰۰ دلار کافی نیست، در حدود ۴۵۰۰۰ دلار چطور است؟ برای ۱۰ سال گذشته ۹۰۰۰۰ دلار صرفه جویی چگونه است؟ یا پس از ۱۵ سال داشتن ۱۳۵۰۰۰ دلار یا یک عدد بیشتر از ۶ رقمی در حسابتان چیست؟

منبع: exceptionalmag

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x