کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت دهید

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده از برایان تریسی

واقعیت این است که هیچ وقت نمی توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلو بیافتید.

شما هرگز نمی توانید آنقدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید تمام آن کتاب ها و نشریه ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش را داشته اید بپردازید.

در ضمن این فکر را که می توانید با بالا بردن بهره هوشی خود مشکلاتی را که در زمینه ی مدیریت زمان دارید حل کنید، از ذهنتان بیرون کنید.

هر قدر هم که بر تکنیک های بهره وری فردی مسلط باشید همیشه بیش از آن کار دارید که بتوانید در مدت زمانی که دراختیار دارید، صرف نظر از اینکه چقدر وقت دارید، به همه این کارها برسید

کتاب قورباغه را قورت بده

قسمتی از متن کتاب قورباغه را قورت بده

۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کمترین زمان بسیاری از ما نام کتاب شناخته شده ای برایان تریسی را شنیده ایم، کتاب قورباغه را قورت بده! اثر این نویسنده‌ی باهوش و حرفه ای می باشد که انقلابی در فروش کتاب های جیبی به راه انداخت.

اکثر مردم دنیا به دنبال موفقیت هستند، حتی افراد موفق نیز به دنبال موفقیت های بیشتر، اما پیدا کردن راه موفقیت به سادگی امکان پذیر نیست، از این رو برایان ترسی در کتاب قورباغه را قورت بده، روش‌های موفقیت را به شما یادآوری و حتی آموزش می‌دهد.

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده

دانلود رایگان کتاب قورباغه را قورت بده از برایان تریسی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است،

شما با بیست و یک روش فوق‌العاده برای غلبه بر تنبلی و انجام کار بیشتر در زمان کمتر آشنا می شوید. که با به کار بردن هریک از روش های مذکور ، می توانید زندگی خود را متحول کنید.

این کتاب در سراسر جهان از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است ، و شاید بتوان گفت که موفقیت های این کتاب به دلیل تاثیر مثبت آن بر روی مخاطب خود بوده است.

ما هم به شما پیشنهاد می کنیم تا کتاب قورباغه را قورت بده را دانلود کرده ومورد مطالعه قرار داده تا موفق‌تر زندگی کنید.

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده : دانلود

یکی از کلیدهای داشتن زندگی خوب، کار موفق و داشتن احساس خوب نسبت به خود، این است که این عادت را در خود بپرورید که کارهای مهم را شروع کنید و به انجام برسانید.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   کتاب پیش به سوی ثروت

آن موقع این عادت خودش می‌شود نوعی قدرت و متوجه می‌شوید که به انجام رساندن کارها برایتان ساده‌تر است تا به انجام نرساندن‌شان.

برایان تریسی یکی از مشهورترین نویسندگان آمریکا وقتی در اوایل قرن ۲۱ چنین کتابی را نوشت همه خوانندگان کتاب پیشین خود را شگفت‌زده کرد.

او معتقد است که کلید موفقیت عمل کردن است. او به بیست و یک اصول معتقد است و می‌گوید این اصول باعث می‌شود که نتایج و جلوه کار شما به سرعت و به نحوی قابل پیش‌بینی بهبود یابند.

هر چه این اصول را سریع‌تر یاد بگیرید و به کار ببندید، در کار خود سریع‌تر پیش می‌روید تضمین می‌کنم وقتی یاد بگیرید که چه طور قورباغه را بخورید، کاری نیست که نتوانید بکنید.

یکی از مسیرهایی که تریسی پیش روی شما می‌گذارد، مدیریت زمان است.

فکر کردن تنها به آغاز کردن یک کار مهم و به پایان رساندن آن به شما انگیزه می‌دهد و کمک می‌کند بر وسوسه پشت گوش انداختن فایق آیید.

واقعیت این است که مقدار زمان لازم برای تکمیل این کار مهم تقریبا همان است که برای انجام یک کار بی‌اهمیت لازم است.

مدیریت زمان در واقع مدیریت زندگی است، مدیریت شخصی است. به واقع تحت کنترل کاری که بعد می‌کنید و همیشه اختیار دست شماست که انتخاب کنید کدام کار را سپس انجام خواهید داد.

این که بتوانید میان مهم و غیرمهم انتخاب کنید عامل کلیدی موفقیت شما در زندگی و کار است.آدم‌های موثر و فعال خود را عادت می‌دهند که با مهم‌ترین کاری که پیش‌رو دارند آغاز کنند.

خود را وادار می‌کنند قورباغه را بخورند، هر چه که باشد. نتیجه مهم‌اش این است که بسیار گسترده‌تر از آدم‌های معمولی کار را به انجام می‌رسانند و در نتیجه بسیار شاداب‌تر از آدم‌های معمولی‌اند. روش کار شما نیز باید همین باشد.

رمز خوشبختی، رضایت، موفقیت بزرگ، احساس خوب، قدرت فردی و کارایی این است که عادت کنید هر روز اولین کاری که انجام می‌دهید قورت دادن قورباغه خودتان باشد.

خوشبختانه می‌توانید از طریق تمرین این مهارت را یاد بگیرید و هنگامی که توانستید قبل از هر کاری عادت شروع مهم‌ترین کار را در خود به وجود آورید، موفقیت شما حتمی خواهد بود.

دانلود کتاب قورباغه را بخور : دانلود

1.5 2 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
3 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بالاترین امتیاز
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
ناز
ناز
1 سال پیش

بسیار کتاب عالی هست اما نمی دانم از کجا بیخرم

محمدعلی
محمدعلی
1 سال پیش

کتاب کامل قرباغه را میخام

شهاب صدر
پاسخ به  محمدعلی
1 سال پیش

با یه سرچ ساده میتوونین پیدا کنید
ایشالا به زودی بخش فروش کتاب هم در سایت راه اندازی میشه

3
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x