چرا سازمان‌ها باید روش تبلیغات را رها کنند و به رسانه‌ی شخصی سرمایه‌گذاری کنند؟

چرا سازمان‌ها باید روش تبلیغات را رها کنند و به رسانه‌ی شخصی سرمایه‌گذاری کنند؟

تبلیغات

مارپیچ رو به پایین اثرات تبلیغاتی سنتی از نزدیک به دو دهه قبل آغاز شد. زمانی که بازاریابان به سادگی تبلیغات چاپی را بر روی داشته‌های دیجیتالی خود برش دادند.

امروزه تبلیغات به اندازه‌ی کافی هوشمندانه برای بالا بردن علاقه‌ی مصرف کننده به نام تجاری وجود ندارد. این موضوع روشن می‌کند که شرکت‌ها با توجه به محتوای خودشان به جای تبلیغات، به شدت نیاز به بازنگری در استراتژی‌های بازاریابی‌شان دارند.

حالت‌های نامناسب تبلیغات آنلاین را در نظر بگیرید. با توجه به تحقیقات HubSpot و AdBlock Plus، بیش از نیمی از مصرف کنندگان احساس می‌کنند که تبلیغات توهین به هوش و فهم آنها است. ۶۳٪ دیگر فکر می‌کنند که بیشتر این تبلیغات حرفه‌ای نیستند.

اگر آمار بالا شما را در مورد بیهودگی تبلیغات آنلاین متقاعد نمی‌کند، شاید این آمار بتواند: فقط ۷ درصد از مصرف کنندگان تبلیغات آنلاین را قانع کننده می‌دانند. تبلیغات آنلاین نه تنها دوست داشتنی نیستند، بلکه آنها گمراه کننده، ناکارآمد و بی‌اثر هستند.

تبلیغات

ترک اخیر تبلیغات هزینه‌دار باید نقطه عطفی در مورد اجماع عمومی ناکارآمد بودن تبلیغات آنلاین باشد. متأسفانه بسیاری از سازمان‌های کسب و کار، همچنان به هدر دادن پول، زمان و تلاش در مسیرهای بازاریابی سنتی ادامه می‌دهند.

هزینه در مقایسه با مزایای تبلیغات آنلاین

به جای تسلیم شدن به چگونگی استفاده از تبلیغات آنلاین بی‌اثر، ما می‌خواهیم یک تصویر بسیار روشن را نقاشی کنیم. یکی از این تصاویر جایی است که آژانس‌ها به اتاق خبر تبدیل می‌شوند. و به سوی اخلاق روزنامه نگاری بیشتر تکامل می‌یابند.

برندهای باهوش و زیرک باید از راهکارهای هزینه دار کهنه رها شوند و رسانه‌های شخصی را در آغوش بگیرند. فرصت‌های آبی اقیانوس برای هر آژانسی که بر آنچه که مصرف کنندگان تمایل دارند تمرکز می‌کند، فراوان است: مشاوره، اطلاعات، داستان‌ها و گاه سرگرمی. این موضوع دیگر صحبت کردن در مورد مصرف کنندگان نیست، بلکه مربوط به آنها است.

این تغییر نشان دهنده‌ی استفاده‌ی بسیار کارآمد از بودجه است. در سال ۲۰۱۵، eMarketer متوجه شد که تبلیغات صفحه نمایش به شرکت‌ها ۶/۴ میلیارد دلار هزینه برای ترافیک نامعتبر داشته است. ۱/۱ میلیارد دلار دیگر برای تبلیغات غیرقانونی هزینه شده است، تبلیغاتی که کدهای حمله در تبلیغات آنلاین مشروع برای انتشار یک ویروس یا نرم افزارهای جاسوسی پنهان می‌کنند.

بدیهی است که از خود گذشتگی مداوم برای پرداخت هزینه‌های رسانه‌ها خیلی بیشتر از پول را هدر می‌دهد. آنها همچنین زمان و منابع گرانبهای سازمانها را هدر می‌دهند. زیرا آنها هنگامی که برای درک هر تکنولوژی جدید تقلا می‌کنند، به طور مداوم سیستم عامل‌های رسانه‌ای الگوریتم‌ها را بدون اطلاع تغییر می‌دهند و به منظور توجیه ابهام به برندهای خسیس تقلا می‌کنند.

هر دو نوع تبلیغات آنلاین و آفلاین، دیگر هیچ مقدار قابل اندازه گیری تولید نمی‌کنند. متأسفانه کمبود نتایج به دست آمده از رسانه‌ها، اکثر آژانس‌ها را از مبارزه برای حفظ هزینه‌ها و تلاش‌های موجود متوقف نمی‌کند.

این سازمان‌ها به سادگی در یک دوره گذشته گیر می‌کنند و یا مجبور به عقب نشینی (سریع) و یا در خطر عقب افتادن کامل باقی خواهند ماند.

اگر هیچ اقدامی صورت نگیرد، هیچ نتیجه‌ای به دست نمی‌آید: ۳ دلیل برای تمرکز بر رسانه‌های شخصی‌تان

تغییر در ذهنیت از ارزش تبلیغات پرداخت شده به ارزش محتوای متعلق به خود می‌تواند برای بسیاری از برندها یک چالش باشد. ایجاد محتوا مجموعه‌ای از تله گذاری‌های خود را دارد و شما ممکن است انگیزه‌ای برای تولید محتوا در حد امکان داشته باشید تا ببینید چه حالتی پیش می‌آید.

مانند تبلیغات دارای هزینه، رسانه‌های شخصی‌تان نیاز به یک استراتژی برای محتوا دارند تا مخاطب را به طور مؤثر جذب و حفظ کنند. اما هنگامی که شما برای درک نیازهای مشتریان خود کار می‌کنید، محتوای مورد نظر آنها را تولید می‌کنید و اعتماد آنها را به دست می‌آورید، دستاوردها نمی‌توانند با شکست مواجه شوند.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در ادامه به جنبه‌های مثبت تمرکز به رسانه‌های اجنتماعی متعلق به کسب و کار خودتان می‌پردازیم. در ادامه‌ی مطلب با ما با سایت همیشه به روز «مسیر ثروت به روش مجید صدر» همراه باشید.

  1. تولید سرنخ قوی تر

توسعه‌ی محتوای رسانه‌ی شخصی‌تان به شما یک فرصت نادر برای تمرین آنچه که می‌خواهید بگویید ارائه می‌دهد. و اگر شما به یک تقویم محتوای دقیق پایبند باشید، به لطف ارتباطات تماس مستقیم با عمل و اتصال API به CRM مورد علاقه‌ی شما، کسب و کار جدیدی را به سوی شما سوق خواهد داد.

اما محتوا را فقط برای تولید محتوا، تولید نکنید. شما باید یک تلاش هماهنگ برای متمایز شدن انجام دهید.

از کمک کارمندان برای ایجاد رهبری تفکر بر اساس تخصص‌های آنها استفاده کنید. به آنچه که مصرف کنندگان در اطلاعات و مشاوره می‌خواهند، نگاه کنید. و سپس محتواهایی در مورد نیازهای آنها را توسعه دهید. فراتر از آن که فقط کسب و کار خود را بسازید، حرکت کنید. سعی کنید که برای محتوای خود دسته بندی داشته باشید.

با یک اخلاق واقعی شما می‌توانید شروع به ایجاد صنعتی بومی کنید و لحن و مفهوم برای همتایان و رقیبان خود ایجاد کنید.

تبلیغات

  1. خبرگی از یک نیروی دلتای متخصصان

وقتی که به ایجاد محتوا می پردازیم، کارکنان تمام وقت همیشه ترجیح داده می‌شوند. زیرا ممکن است خطر تبدیل صدای برند شما را به عنوان یک غریبه کامل داشته باشد. اما مدل کسب و کار چاپ و نشر باید به خوبی متشکل از نویسندگان قرارداد و سردبیران و ایجاد یک تیم قوی از متخصصان باشد. شما می‌توانید آنها را با وظایف فوق العاده خاص و بر اساس نیاز، به کار بگیرید.

برای استفاده بهتر از نویسندگان و سردبیران مهمان، ابتدا باید به فکر یک ناشر باشید. برنامه‌ی چاپ نشری شما چگونه خواهد بود؟ محتوای شما به شکل کوتاه و مبهم و یا طولانی و جدی خواهد بود؟ آیا شما به نویسندگانی نیاز دارید که بتوانند نثر فوق العاده روان تولید کنند یا آیا شما کارکنانی دارید که می‌توانند پیش نویس نویسندگان را بالا ببرند؟

افراد حرفه‌ای و با تجربه در موضوع خودتان را بیابید. شما خواهید دید که آنها اغلب می‌توانند زاویه‌های منحصر به فردی را در مورد موضوع کسب و کار شما در اختیارتان قرار دهند. با کمک کارمندان قراردادی، شما می‌توانید میلیون‌ها مطلب را بدون نیاز به پرداخت مالیات حقوق و دستمزد تهیه کنید.

این یک روش نسبتاً بدون ریسک برای شکستن قالب تبلیغات نوع قدیمی است. این روش مبادرت در دنیای محتوا است و یک تیم از طرفداران در اختیار شما قرار می‌دهد.

  1. صرف هزینه‌های کمتر

یک آژانس مترقی با استانداردها و پروتکل‌های سرمقاله مناسب، می‌تواند نویسندگان جوان‌تری را در اختیار داشته باشد. به عبارت دیگر، کارکنان مقرون به صرفه‌تر. با تعقیب مسیر درست، ما یافته‌های نویسندگان جوان را دو برابر بیشتر از نویسندگان ارشد ترجیح می‌دهیم. آنها همچنین تمایل طبیعی دارند تا فرهنگ شرکت را به سمت مثبت سوق دهند.

اما کسی را در تلاش برای صرفه جویی در چند دلار استخدام نکنید. به دنبال نویسندگان جوان با پتانسیل واقعی بگردید. سپس آنها را با نویسندگان با تجربه‌ترتان ترکیب کنید تا بتوانند کار را یاد بگیرند. این جفت شدن می‌تواند تا زمانی که ایجاد محتوا صورت می‌گیرد، ترکیبی مؤثر باشد.

محتوای متعلق به کسب و کارتان، به برندها فرصت منحصر به فردی برای کاهش بار بازاریابی شما در حین افزایش نتایج را ارائه می‌دهد.

خلاصه به نظر می‌رسد بسیاری از مصرف کنندگان آگهی‌های شما را با خانواده و دوستان خود به اشتراک نمی‌گذارند. اما آنها مطالب آموزنده و جذاب را به اشتراک می‌گذارند، کسب و کار شما را در مقابل افرادی می‌برند که بیشتر احتمال دارد واجد شرایط باشند.

منبع: hubspot

 

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x