۱۴ ویژگی مشترک کارآفرینان موفق

۱۴ ویژگی مشترک کارآفرینان موفق

کارآفرینان موفق

بسیاری از کارآفرینان موفق ۵ تا ۹ روال عادی را برای شروع کسب و کار خود پیش می‌برند. آنها ترافیک ساعات عجله را با یک رؤیای جدید مبادله می‌کنند.

به جای مبارزه با طی کردن مراحل نردبان شرکتی، این افراد متوجه می‌شوند که مهارت‌هایی که آنها برای بهره‌مند شدن کارفرمایان به کار می‌برند می‌توانند به آنها کمک کنند که امپراتوری‌های خود را بسازند.

مونیکا دیویس(Monica Davis)، مدیر عامل شرکت آتِلا پروداکشن (Atela Productions) می‌گوید: برای موفقیت، یک کارآفرین شایسته باید چندین ویژگی کلیدی داشته باشد.

شرکت آتِلا پروداکشن با همکاری کارآفرینان موفق در صنعت رسانه‌ها کار می‌کند. و استراتژی‌های موفقیت خود را با صدها کارآفرین دیگر از طریق نشر مجله‌ی پرچمدار خود به نام مجله‌ی افراد بی‌نظیر(Magazine People Exceptional)، به اشتراک می‌گذارد.

دیویس می‌گوید: “داستان‌های موفقیت ماهانه‌ی ما و ارتباط با خوانندگان، ۱۴ ویژگی که افراد فوق العاده موفق دارند را مشخص کرده است.”

او ادامه می‌دهد: “اینها ۱۴ ویژگی هستند که به آنها کمک می‌کند رهبران مؤثر و کارشناسان حرفه‌ای را در صنایع خود باشند. حتی می‌توانند به لیست ۵۰۰ شرکت موفق بپوندند.”

کارآفرینان موفق

شما چند تا از این ویژگی‌‌ها را دارید؟ با ما در ادامه‌ی مطلب برای دیدن این ۱۴ ویژگی با سایت همیشه به روز «مسیر ثروت به روش مجید صدر» همراه باشید.

۱۴ ویژگی مشترک از کارآفرینان موفق

آنها خیلی فراتر از آنچه امروز اتفاق می‌افتد را می‌بینند و به دنبال تأثیر در آینده هستند.

درون آنها یک آتش سوزی وجود دارد که به آنها اجازه می‌دهد با اطمینان بگویند: “این چیزی است که من باید انجام دهم، و من آنرا خواهم دید. شور و حرارت آنها را به هدف نهایی متمرکز می‌کند. ”

آنها درک می‌کنند که بدون هدف (“چرا؟”) کار و دستاوردهای آنها تکمیل به نظر نمی‌رسد. کارآفرینان موفق جواب چراها را می‌دانند و به طور کامل ریشه‌ی انگیزه خود را در پشت اهداف خود درک می‌کنند.

آنها با افرادی که می‌توانند به ایجاد شبکه و ارزش شبکه‌ی خود کمک کنند، روابط برقرار می‌کنند. آنها افرادی را که به آنها اعتقاد دارند پیدا می‌کنند، می‌توانند به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کنند و می‌توانند با افراد مناسب ارتباط برقرار کنند.

آنها گروهی از افراد واجد شرایط را تشکیل می‌دهند که می‌توانند از طریق انجام وظایفی که فراتر از درک و توانایی آنها است، به ضعف‌های خود برسند.

آنها همیشه مهارت‌های جدیدی را برای کمک به رشد شرکت‌هایشان، حفظ یک مزیت رقابتی و ادامه روند پیشرفت‌های صنعت‌شان یاد می‌گیرند.

آنها می‌دانند که شک کردن به خودشان، بدترین دشمن آنها است. آنها با جمله‌ی معروف مری کی (Mary Kay Ash)، مؤسس برند آرایشی Mary Kay، زندگی می‌کنند: “اگر فکر می‌کنید می‌توانید، می‌توانید. اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید، حق با شماست. ”

تعهد یک عنصر کلیدی در دستیابی به موفقیت و ایجاد اهداف واقعی است. حتی در طول سخت‌ترین چالش‌ها.

طرح موفقیت آنها را گام به گام هدایت می‌کند و جهت و پیش بینی مورد نیاز برای رسیدن به چشم انداز خود را فراهم می‌کند. آنها از این طرح استفاده می‌کنند تا پایه‌ای محکم برای رشد کسب و کار خود بسازند.

مردم موفق اهل به تعویق انداختن کارهایشان نیستند. آنها دائما در حال حرکت برای دستیابی به اهداف خود هستند.

وقتی که همه چیز به همان صورتی که برنامه ریزی شده انجام نمی‌شود، یا زمانی که چالش‌ها ظاهر می‌شوند، این افراد به پشتکار ادامه می‌دهند. آنها زمانی که به پیش رفتن سخت می‌شود، دلسرد نمی‌شوند.

آنها می‌دانند که باید فکر کنند، و بعد عمل کنند و همانند افرادی که با وجود چالش‌ها موفق بوده‌اند واکنش نشان می‌دهند.

آنها می دانند که راه موفقیت، مستقیم و هموار نیست. ممکن است دور از دسترس باشد. آنها همیشه یاد می‌گیرند که چه کاری جواب می‌دهد و چه چیزی نمی‌دهد و بر طبق آن مسیر خود را تغییر می‌دهند.

حتی صاحبان کسب و کار کوچک بدون هیچ کارمندی می‌توانند فریلنسرها(کارکنان آزاد) و پیمانکاران مستقل برای حل مشکلات با راههای نوآورانه توانمند کنند.

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   اعتیاد به کار چیست و چگونه مدیریت می‌شود؟

کارآفرینان موفق

بسیاری از کارآفرینان موفقی که روزانه ۵ تا ۹ ساعت کار می‌کنند، احساس می‌کنند که کارشان معنی کمی دارد. آنها اغلب احساس می‌کنند که برای کارشان به رسمیت شناخته نشده‌اند و قدرت آنها برای موفقیت در حرفه‌هایشان کم است.

مجله‌ی افراد بی نظیر هر ماه به این افراد کمک می‌کند تا داستان‌ها، اسرار و استراتژی‌های واقعی کارآفرینان موفق، صادق و بی‌نظیر را بخوانند. خوانندگان دقیقاً یاد می‌گیرند که چطور مردم به چالش‌هایشان غلبه کرده‌اند و زندگی خود را به طور مثبت تغییر دادند.

جودی هوبرمن(Judy Hoberman)، کارشناس فروش و کالای برنده‌ی جایزه می‌گوید: مجله افراد بی نظیر، رهبران فکری را به سمت چارچوب مسائل مرتبط با خواننده هدایت می کند و تأثیر قابل توجهی بر همه می گذارد.

او ادامه می‌دهد: آتلا پروداکشن علاوه بر قدرت بیشتری برای افزایش مهارت‌های کارآفرینی خود، یک مجموعه برجسته‌ی تسلطی را ارائه می‌دهد. به عنوان یک شرکت کننده، افتخار می‌کنم که تخصص فروشم را در این مجموعه به اشتراک بگذارم. مونیکا دیویس مؤسس آتلا، به معنای واقعی شخص منحصر به فردی است. زیرا وی همچنان برای به اشتراک گذاشتن محتوای با ارزش برای کارآفرینان موفق و حرفه‌ای‌ها ادامه می‌دهد.

منبع: exceptionalmag

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x