۱۲ ترفند کاربردی از ۱۲ کارآفرین برای افزایش درآمد شما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی تازه کار

۱۲ ترفند کاربردی از ۱۲ کارآفرین برای افزایش درآمد شما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی تازه کار

آژانس تبلیغاتی

براساس گزارش AdAge، آژانس‌های تبلیغاتی در سال ۲۰۱۶ درآمد ۳/۴۸ میلیارد دلاری تولید کردند که این درآمد ۴/۴ درصد بیشتر از سال قبل بود. اگرچه این ارقام رشدِ درآمدها به نظر بالا می‌رسد، اما این آمار نشان دهنده کمترین میزان رشد از سال ۲۰۱۳ است.

این بدین معنی است که آژانس‌های تبلیغاتی تازه راه اندازی شده ممکن است خود را در معرض رقابت بیشتری ببینند که می‌تواند بر رشد آنها تأثیر بگذارد.

بنابراین آیا آژانس تبلیغاتی تازه کار شما می‌تواند از نقطه عطف درآمد ۱ میلیون دلاری گذشته باشد؟ و اگر چنین است، چه کاری برای شرکت شما بهتر است؟ آیا شما باید پیشنهادات خود را متنوع کنید، یا با یک مشاور یا سرمایه گذاری قوی در برنامه‌های بازاریابی و تبلیغاتی، بهتر به شرکت خود بپردازید؟

برای کمک به حرکت شما در مسیر درست، ۱۲ عضو شورای آژانس فوربس (Forbes Agency Council) مشاوره‌ی خود را برای صاحبان آژانس‌های تازه کار به اشتراک می‌گذارند که می‌تواند در بردن کسب و کار شما به این نقطه عطف و فراتر از آن کمک کند. در ادامه به این توصیه‌ها خواهیم پرداخت. در ادامه‌ی مطلب با ما با سایت همیشه به روز «مسیر ثروت به روش مجید صدر» همراه باشید.

 1. تمرکز بر نتایج

پل رابرتس (Paul Roberts)، از Kubient می‌گوید:

آژانس‌ها باید تمرکزشان را از خروجی خود به مشتریان خود برای گرفتن نتیجه تغییر دهند. این کار شرکت شما را به عنوان شرکتی که اهداف مشتری را در ذهن دارد و تیمش همیشه بر اساس آن اهداف هدایت می‌شود، تمایز می‌‎دهد.

 1. سرمایه گذاری در بازاریابی و فروش

مارک هاردراگو (Marc Hardgrove)، از HOTH می‌گوید:

بیشتر صاحبان آژانس در عملیات زمان زیادی صرف می‌کنند، اما این کار کسب و کار را رشد نخواهد داد. اگر می‌خواهید کسب و کارتان رشد کند، باید روزانه وقت خود را به بازاریابی و فروش سرمایه گذاری کنید. در واقع شما با این فعالیتهاست که مشتریان بیشتری را کسب خواهید کرد.

قانون شماره ۱ این است: پایپ لاین مشتری را همیشه پر نگه دارید. همه‌ی چیزهای دیگر تابعی از مدیریت کسب و کار است.

 1. شراکت با افرادی که مهارت‌های شما را کامل می‌کنند

دانیل ویلی (Danielle Wiley)، از Sway Group LLC می‌گوید:

بهترین توصیه‌ی من این است که با افرادی که مهارت‌های مکمل شما را دارند، همکاری کنید. اگر شما یک متفکر استراتژیک و بزرگ هستید، مطمئن شوید که خود را با کار بلدهایی که می‌توانند کار را انجام دهند، احاطه کرده‌اید. آیا شما یک شکارچی هستید؟ شما باید کسانی را شکار کنید که می‌توانند به خارج از جعبه‌ی سیاه فکر کنند و فراتر از فهرست فعلی انجام کارها را بینند. اگر در یک جزیره تنها هستید، تقریباً غیرممکن است که به بیش از یک میلیون دلار برسید.

آژانس تبلیغاتی

 1. ارتباط با مدیریت سطح بالا

ایال دانون (Eyal Danon)، از گروه مشاوره‌ای Ignite می‌گوید:

مطمئن شوید که از ابتدا با مدیران سطح بالا ارتباط برقرار کنید. با مدیران جوان انتظار پیشرفت نداشته باشید. تلاش بیشتری انجام دهید: ارزش آن را دارد!

 1. مسائل مربوط به استخدام

جورج آریونس (George Arison)، از Shift می‌گوید:

شاید از این مطلب هم خوشت بیاد! |   آگهی جنجالی نایک با چهره‌ی چالش برانگیز اینترنت: کولین کاپرنیک

بهترین کار را برای استخدام افراد عالی انجام دهید. افرادی که به خودتان احاطه کرده‌اید، تصمیم می‌گیرند که آیا کسب و کارتان موفقیت آمیز است یا خیر.

 1. تمرکز بر رشد ارگانیک

مرید چاویر (Meredith Xavier)، از The Ligne Group می‌گوید:

رشد ارگانیک کلید موفقیت آژانس شما است. ما همیشه در مورد مشتریانی که با آنها کار می‌کنیم بسیار انتخابی هستیم، و مطمئن هستیم که ما نه تنها وقت و ارتباطات خود را برای موفق کردن آنها داریم، بلکه تضمین می‌کنیم که یک هدف مشترک داریم و چگونگی کمک به آنها برای رشد کسب و کارشان را درک می‌کنیم. این موضوع مربوط به تعداد مشتریان نیست، بلکه در رابطه با کیفیت خدمات و طول عمر است.

 1. پیدا کردن مربی

تیلور بنت (Taylor Bennett)، از MESH, L.L.C. می‌گوید:

اول از همه، بر انجام کار استثنایی و پیدا کردن افرادی که می‌توانید آموزش دهید تا کار استثنایی انجام دهند، تمرکز کنید. اگر شما کار خود را به بهترین نحو انجام دهید، کسب و کار شما رشد خواهد کرد. سپس، یک مربی را که از نظر ارزش و چشم انداز کار به شما انگیزه و الهام می‌بخشد پیدا کنید.

 1. اجازه دهید غرورتان یک قدم به عقب بگذارد

چارلز گابریل (Charles Gabriel)، از شرکت Apester می‌گوید:

تصمیم گیری‌ها را غیر متمرکز کنید و بپذیرید که ایده‌های خوب از بسیاری از مکان‌ها و افراد می‌آیند. بنابراین، در نظر داشته باشید که هیچ جایی برای غرور در رهبری وجود ندارد.

آژانس تبلیغاتی

 1. تخفیف‌های خود را متنوع کنید

آرجون محان (Arjun Mohan)، از Archie.AI می‌گوید:

به عنوان یک آژانس کوچک، شما باید پیشنهادات و تخفیفات متفاوتی بدهید که بتوانید در میدان رقابت ایستادگی کنید. از پلتفرم‌های جدید و مرتبط مانند ویدئوهای زنده در اینستاگرام یا فیس بوک استفاده کنید. فیس بوک و اینستاگرام تمایل دارند که این قالب‌ها را بر روی صفحات کاربر نمایش دهند و نتایج بهتری را برای مشتریان شما تولید کنند و در نهایت حساب‌های بزرگتر برای شما فراهم کنند.

 1. نترسید

جولی ولوز (Julie Veloz)، از IPG Mediabrands می‌گوید:

رؤیا پردازی کنید، انگیزه داشته باشید، استراتژی بیابید، شکست بخورید، یاد بگیرید، پیروز شوید و نوآوری کنید. و سپس این مراحل را دوباره تکرار کنید. از ایده‌هایی که باعث عصبانیت شما می‌شوند ترس نداشته باشید. کسب و کار را از کسب و کار یاد بگیرید و امور اقتصادی و خط مشی را درک کنید.

 1. هر فرصت موجود را شناسایی کنید

مارک آپاتکین (Marc Aptakin)، از .MAD Studios Co می‌گوید:

شما باید قادر به شناسایی فرصت‌ها، حتی کوچکترینها باشید. اگر شما به سرعت عمل کنید و راه حل‌های هوشمندانه‎ای پیدا کنید، می‌توانید آنها را در مقیاس بزرگتر و به مشتریان بزرگتر اعمال کنید.

 1. در مورد ارزشی که شما پیشنهاد می‌کنید شفاف باشید

ماریو کاراسکو (Mario Carrasco)، از ThinkNow Research می‌گوید:

گزاره ارزش خود را به طور واضحی تعریف کنید تا مشتریان بالقوه ارزش خود را قبل از اینکه حتی با آنها تماس بگیرند، بدانند.

منبع: forbes

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در نظرات
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظرات خوبتو با ما در میون بذار...x
()
x